New Year Eve 2012/2013

Europa kontynentalna ma własny fascynujący sposób świętowania Nowego Roku. Węgry, to mały kraj, w Europie Środkowej, ma swój własny sposób świętowania i powitania Nowego Roku. Węgrzy mają swoje rodzime zwyczaje, które są pielegnowane w noc sylwestrową. Niektóre tradycje są utrzymywane na wsi, gdzie są one następnie rozpowszechniane z pasją i zapałem.

Nowy Rok nie oznacza tylko końca roku lub upływu czasu, ale także symbolizuje narodziny nowych nadziei, aspiracji i nowych myśli. Stąd na początku roku Węgrzy są entuzjastycznie nastawieni do życia i do ludzi. Sylwester na Węgrzech jest związany z tradycją wizerunku "Jack Straw" to kukła którą się pali. Jack Straw reprezentuje wszystko, co jest złe, wszystkie nieszczęścia i zawiedzione nadzieje minionego roku.Kukła jest niesiona przez całą wieś po czym zostaje spalona.

Nowy rok obchody wigilia w Budapeszcie


Vörösmarty Square-Cała impreza trwa trzy dni 30-31 grudnia i 1 stycznia. Można również zobaczyć występ na żywo zespołów, które pochodzą z całego świata.
Nyugati Ter-węgierskie zespoły rockowe i pop
Oktogon-Disco zabawa do świtu z najbardziej popularnymi węgierskimi deejayami

Nie można pominąć w tym miejscu takich lokali jak Hotel- Restauracja Rilla w Budapeszcie oraz klub Dokk który znalazł się wśród 20 najlepszych klubów świata wybieranych przez subskrybentów newslettera
Best World Club.

Sylwester na Dunaju
Sylwester na Dunaju to nowa impreza, zyskująca coraz większą popularność, jest to impreza rozpoczynająca się o godzinie 21 wypłynięciem statku na wody Dunaju , goście zostają przywitani wieczorną ucztą, po czym natępuje taniec a o północy przywitanie Nowego Roku na środku Dunaju o 5 rano statek znów zawija do portu i rozpoczynawy nowe fascynujące życie.

Sylwester na Węgrzech charakteryzuje się wspaniałymi dekoracjami w dużych miastach i centrach kultury. 
Magazyn Sylwestrowy 2012/2013
Praktyczny poradnik Sylwestrowy, porady od zaproszeń, po makijaż, ubiór, zaproszenia i organizację imprezowej zabawy.
Najlepsze lokale na imprezę sylwestrową w Polsce i na Świecie

Na płycie DVD:
nauka tańca na sale balową i tańca dance
playlista sylwestrowa - pliki audio 21 do 05 rano, 9 godzin wspaniałej muzyki,
filmy instruktażowe jak zorganizować szampański Sylwester.
Magazyn ukaże się w wersji pdf 3 listopada, do 15 pazdziernika przyjmujemy ogłoszenia lokali na email: carnaval@vip.onet.pl
Tworzenie stron WWW - Kreator stron internetowych